Sürdürülebilirlik

  Wind farm Click to enlarge
Daha iyi kimyasal çözümlerin çevrenin kirletilmesi pahasına elde edilmesine gerek olmadığına ve insan yaşamına saygı duymak zorunda olduğumuza inanıyoruz. 

Çalışanlara, mesleki gelişimi teşvik eden güvenli bir çalışma ortamı sunmaya ve onlarla güven atmosferinde düzgün bir diyalog kurmayı sürdürmeye çalışıyoruz. Çalışanlarımızın bizim performansımızın baş oyuncuları olduğundan, bu değerlere son derece önem vermekteyiz.

Giysileri ve suyu temiz tutan, enerji tüketimini azaltan veya yol ışıklandırma enerjisini düşüren, evlerin ısıtılmasını sağlayan ürünlerimiz, yaşam kalitesini arttırmak ve hissedarlarımızın sürdürülebilir gelişimle ilgili beklentilerini karşılamak için tasarlanmıştır. Binlerce endüstrinin tedarikçisi olarak, kimyadan daha az ile daha çok yapmasını istiyor ve sürekli olarak çevre üzerindeki etkimizi azaltacak yollar arıyoruz. 

Hissedarlarımıza ilerleme sözü verdiğimiz için, 2013 yılında Solvay Way'i başlattık. Solvay Way, amaçlarımıza ulaşmadaki başarımıza kılavuzluk edecek ve ölçümleyecek bir çerçeve sağlayan sürdürülebilir gelişim politikamızdır.